Zamyšlení - Co pro mě komunita znamená

5. dubna 2015 v 18:02 | Fancy
Ahojky, nějak mě chytla chuť psát, takže tu máme nezvykle brzo další článek. :)
Protože to možná bude trošku delší pusťe si k tomu písničku a pusťte se směle do čtení.
/Sebastian - Toulavá/
Ležím si tak ráno ve vaně a přemýšlím co budu dnes dělat a napadlo mě hned několik nápadů na články z nichž jeden zrealizuji doufám již brzy a ty ostatní jsem zavrhla hned co mě napadly :D. Přesto chuť něco sepsat přetrvala a tak se s Vámi chci tak nějak podělit o vnímání světa sběratelů z mojí perspektivy :).
Většina lidí mi píše jak jsou šťastní když si koupí nový model, musejí se na něj pořád koukat a jsou v jakési "euforii". Já jsem temperamentem flegmatik s melancholikem. Nedokážu se prostě takto radovat. Baví mě si kupovat nové modely jsem někde uvnitř šťastná, že je mám, těším se až je zapíšu do přehledu mojí sbírky a vystavím na poličku, ale nedokážu skákat do stropu. Mám pocit, že jsem to nedokázala ani dřív, když jsem byla mladší a sbírala jsem, ale to si bohužel už moc nepamatuji. Je faktem, že dříve jsem byla ráda za každého obyč. schleicha a teď když si ho vpodstatě můžu koupit kdy chci tak mi to asi ani tak vzácné nepřijde. Dostala jsem se do fáze kdy neutrácím všechny peníze jen za model, ono to ani není možné, ale i tak do nich vrážím hodně. Hlavně hodně času.
Modely žiju, jsou doslova životní koníček. Nedokážu si už můj život bez nich představit. Nejde ani tak o modely samotné, ale o komunitu co se okolo modelů shlukla... Miluji LS, miluji facebook skupiny, miluji Vás. Modely mě toho naučily tolik, díky nim jsem se začla zajímat o focení, grafiku, vyrábění a z části i kreslení. Začla jsem se na věci dívat z úplně jiného úhlu. Možná i modely mě pomohli právě v tom co v životě považuji za nejdůležitější a to, že jsem se stala aktivistou za práva zvířat.
Dlouho jsem si nechtěla přiznat co pro mě ty "plastové blbůstky" znamenají, ale skutečnost je taková, že možná kvůli nim stále žiju.
Čím víc mám modelů tím více času jim věnuji. Edituji, přerovnávám, vyrábím, fotím.
To co mě v téhle komunitě, ale drží jsou lidi. Každý den si píšu se sběrately a mnozí se staly (ač už třeba nesbírají) mímy dobrými přátely a pravidelně se navštěvujeme nejen kvůli modelům.
Uf to jsem se zase vypsala.
Mám ještě dotaz. Jste radši když třeba píšu delší články jen jednou za čas a prokládám je výrobky, nebo je Vám to jedno? :)
Protože mě psát baví, ale nevím, jestli to vás baví číst :D...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama