Listopad 2015

Advent?

29. listopadu 2015 v 18:55 | Fancy
Dnes je první advent, za okny sníh, začalo se lyžovat a já sedím doma a přemýšlím nad tím vším, vánoci, dárky, zimní depresí co na mě doléhá a rýmou, které se do jara už nejspíš nezbavím.
Přesto na mě přišla tvořivá nálada a protože jsem prostě v téhle hrozné zimní náladě chtěla udělat něco trochu bláznivého, vzešel z toho set na Fleestreet Maxe v růžovo fialové a k tomu ještě anglie.
Nafoceno bohužel jen na balkoně ve sněhu, nevadí :D :).
Také, pokud vše dobře dopadne budu na tomhle blogu vydávat adventní kalendář. Každý den vydám jeden článek co se bude týkat modelů a snad i zimi a vánoc. Chtěla bych jít zítra fotit nějaké fotky ve sněhu, protože už to má prý za týden zase roztát, uvidím jaké bude počasí a zda to stihnu :/...
Jinak mobil už přišel a je vážně skvělej, pokud někdo uvažujete o dobrém mobilu ve střední třídě, třeba jako dárek k vánocům Lenovo P1m vás nezklame.
Co se týče vánoc tak nějak vím co dostanu a modely to nebudou, ale jsem nadšená a natěšené jako jsem dlouho nebyla. :)
Co si přejete vy? Jak slavíte vánoce? Klidně se rozepište...
A teď už set :)

Nikdy ne přes ČP

25. listopadu 2015 v 15:30 | Fancy
Už jsem se smířila s tím, že obyčejné doporučené balíčky chodí třeba i týden a víc, ale tam kde česká pošta garantuje doručení do druhého dne se s tím asi jen tak nesrovnám.
Prý je úspěšnost doručení do následujícího pracovního dne devadesáti pěti procentní. Zajimavý, že vždycky patřím k těm 5% co balíček nikdy nedostanou včas. Nikdy.

Nakupování z ebay

17. listopadu 2015 v 17:00 | Fancy
Jistě každý zatoužil po nějaké pěkné věci co se v českých e-shopech jen tak nedá sehnat. Ať už se jedná o model tak třeba jen o kryt na mobil.
Největší server kde seženete snad opravdu úplně všechno je ebay.com. Jakýkoliv model, třeba i vyřazený není problém. Ovšem má to jedno ale - pěkně si za to zaplatíte.
Pokud se dokážete smířit s tím, že za vyhlédnutou věc dáte o pár korun více opravdu doporučuji právě ebay. Je to server s největším ohlasem na prodávající, tudíž máte okamžitou představu o tom, co je prodejce zač. Nakupuje zde asi nejvíc lidí z celého světa. Je to zkrátka něco jako internetová celosvětová tržnice.